Banesë me 2 dhoma gjumi në shitje në lagjen Mati 1

- Per Shitje Prishtina-Mati 1-

Banesa ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin e quajtur "Residenca 4", të ndërtuar nga kompania e njohur "Vëllezërit Asllani". Kjo banesë ofron një mundësi të shkëlqyeshme për të jetuar në një ambient të qetë dhe të këndshëm për jetesë, me një akses të lehtë në rrugët "Isa Kastrati", "Ndue Përlleshi" dhe "Rruga C". Banesa ka një sipërfaqe prej 89.60m2, një hapësirë e mjaftueshme për të jetuar me komoditet. Ajo është e pajisur me ngrohje qëndrore me kalda elektrike, duke siguruar një klimë të ngrohtë dhe të këndshme gjatë sezonit të ftohtë. Orientimi i banesës është Lindje, duke siguruar ndriçim natyral të mjaftueshëm gjatë gjithë ditës. Kjo banesë ofron jo vetëm një ambient të brendshëm të gjerë dhe të këndshëm, por edhe një vendndodhje të favorshme. Lagja Mati 1 është një zonë qete dhe e këndshme për jetesë, me një akses të lehtë në rrugët kryesore të qytetit. Kjo e bënë këtë pronë një zgjedhje ideale për familjet që kërkojnë një vendbanim të qetë dhe të afërt me të gjitha nevojat e tyre të përditshme. Ndërtesa është në fazën e ndërtimit dhe pritet të jetë gati në muajin Dhjetor të vitit 2024. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 Depo

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Under Construction T3821

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
90 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones