Banesë me 1 dhomë gjumi me qira në lagjen Prishtina e Re

300 € / Muaj Per Qira Prishtina-Prishtina e re-

Banesa gjendet në lagjen Prishtina e Re, afër Restaurant "Castle", me qasje të lehtë në rrugën B si dhe në Veterrnik. Banesa ka sipërfaqe totale prej 63m2, ka ngrohje qëndrore me rrymë si dhe orientohet në Jug-Perëndim, që do të thotë se përfiton nga ndriçimi natyror gjatë ditës. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Dhomë gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 Ballkon

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Used T3288

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
63 0 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Jug,Perëndim

Vendodhja e prones