Lokal 129m2 me qira në lagjen Kalabria – Emshir

1,000 € / Muaj Per Qira Prishtina-Kalabria - Emshir-

Lokali gjendet në lagjen Kalabria - Emshir afër stacionit të autobusëve si dhe ngjitur me restaurant Collection, në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit Dervisholli, objekt I cili është i pajisur me ashensor dhe kamera. Lokali ka gjithsej 129m2, ka ngrohje qëndrore me rrymë si dhe lshohet pa inventarin i cili shihet në foto. Lokali ka këtë renditje: | 2 Dhoma Pune | 1 Kuzhinë | 1 WC

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Shop Used T3142

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
129 0 0 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e prones