Objekt afarist 510m2 me qira në lagjen Tophane

2,200 € / Muaj Per Qira Prishtina-Tophane-

Objekti afarist gjendet në lagjen Tophane në një zonë me frekuntim të lartë dhe me çasje të lehtë në rrugën “Agim Ramadani”. Objekti është i destinuar për veprimtari afarsite, ka gjithësej 510m2 dhe është i ndarë në 3 kate (P + 2), posedon ngrohje dhe ftohje me kondicioner dhe orientohet në Lindje. Objekti ka këtë renditje: - Përdhesa | 1 Dhomë pune | 1 Banjo - Kati i I-rë | 1 Dhomë pune | 1 Banjo - Kati i II-të | 1 Dhomë pune | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 Toilet -Nënkulmi | 1 Dhomë pune | 1 Depo | 1 Banjo

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Commercial Complex New T3059

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
510 0 0 4

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Air condition
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones