Zyre 380m2 me qira në Qendër

2,000 € E dhënë me qira Prishtina--Rr.Andrea Gropa

Zyra gjendet në Qendër, më saktësisht afër kolegjit Globus dhe ka çasje të menjëherëshme në lagjen Qafa, orientimin e ka Veri-Perëndim. Sistemi i ngrohjës është me rrymë, po ashtu zyra është tërësisht e renovuar, gjithësej ka 2 kate me sipërfaqe prej 380m2 dhe posedon katër tualete të ndara. Zyra ka këtë renditje: | 6 Dhoma pune | 1 Kuzhinë | 1 Ballkon | 4 Toilet

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Rented Office Used T2552

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
380 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Interfon,Air condition
  • Orientimi: Perëndim,Veri

Vendodhja e prones