Penthouse 200m2 me qira në lagjen Lakrishtë – Prime Group

2,500 € Per Qira Prishtina-Pejton-Rr.Tirana

Banesa gjendet në lagjen Lakrishtë në kompleksin afarsito – banesorë Prime Group, kompleks ky i cili ka një organizmim të mirë, hapësirë për rekreacion, park të përbashkët, parking etj. Banesa ka 160m2 banim dhe 40m2 terasë, orientimi është Lindje – Perëndim po ashtu ngrohja qëndore është e kyçur me Termokos. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 3 Dhoma gjumi ( njëra Master Bedroom) | 1 Terasë | 2 Ballkona | 3 Depo | 2 Banjo (njëra në dhomën e gjumit) | 1 Toilet

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Penthouse Used T2245

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
200 0 3 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e prones