Lokal 50.20m2 në shitje në lagjen Arbëria

125,500 € Per Shitje Prishtina-Arbëria - Dragodan-

Lokali gjendet në kompleksin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit ACG është në katin e I-rë të objektit, mbi CONAD, ka qasje si nga platoja e katit ashtu edhe nga hyrja e ndërtesës. Lokali ka gjithsej 50.20m2, është i përshtatshëm për Dentist, Zyrë etj si dhe ka orientim Jug - Perëndim.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Shop Used T2103

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
50 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera
  • Orientimi: Jug,Perëndim

Vendodhja e prones