Banesë me 1 dhomë gjumi me qira në lagjen Arbëria – Dragodan

560 € E dhënë me qira Prishtina-Arbëria - Dragodan-Rr. Ahmet Krasniqi

Banesa gjendet në lagjen Arbëria, në rrugën Ahmet Krasniqi, në objektin e ndërtuar nga Alb Design, afër rrugës kryesore. Banesa ka gjithsej 60m2 sipërfaqe, sistem ngrohje me rryme është tërësisht e mobiluar dhe e rregulluar deri në detajin e fundit, ka sistemin Smart Home dhe është në katin e II-të. *Banesa lëshohet vetëm për ndërkombëtar. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 Ballkon

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Rented Apartment New T1689

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
60 0 1 1 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon,Smart home
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e prones