Zyre 446m2 me qira në lagjen Arbëria - Dragodan

1,300 € / Muaj Per Qira Prishtina-Arbëria - Dragodan-

Zyra gjendet në lagjen Arbëria – Dragodan në një vendndodhje të favorshme afër rrugës kryesore “Ahmet Krasniqi”. Zyra ofron një sipërfaqe totale prej 446m2, çdo dhomë posedon kondicioner, poashtu posedon edhe gjenerator prej 33 kVA. Kjo zyrë është e shkëlqyeshëm për kompani të ndryshme ose organizata që kërkojnë një hapësirë të gjerë dhe funksionale për të zhvilluar veprimtarinë e tyre. Zyra ka një planimetri të mirëorganizuar dhe ka të gjitha hapësirat e nevojshme për një ambient të përshtatshëm të punës. Zyra është e ndarë në 3 kate dhe ka këtë renditje: | 10 Dhoma pune | 2 Banjo | 4 Ballkona | 1 Terasë

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Office Used T4028

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
445 446 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë,Naftë
  • Paisje ekstra: Alarm Sigurie,Kamera,Alarm zjarri,Air condition,Gjenerator
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones