Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen e Muhaxherëve – Albing Residence

650 € / Muaj Per Qira Prishtina-Lagjja e muhaxherëve-

Banesa gjendet në lagjen e Muhaxherëve më saktësisht në objektin “Albing Residence” të ndërtuar nga kompania ”Albing BE”, i cili gjendet në një lokacion të përshtatshëm, afër parkut të Qytetit dhe ka qasje të lehtë në rrugën “Isa Kastrati”. Banesa ka një investim të mirë dhe mobilim të dizajnuar me arkitekturë moderne, ka sipërfaqe të përshtatshme prej 83m2, e cila ofron hapësirë të mjaftueshme dhe të përshtatshme për jetesë, ka ngrohje qendrore me kalda elektrike me sistemin nën dysheme, si dhe orientohet në Jug duke siguruar ndriçim natyral gjatë ditës. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 Tualet

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment New T3929

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
83 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e prones