Shtëpi në shitje me 4 dhoma gjumi në Lagjen Arbëria – Arbëria Luxury Homes

224,000 € Per Shitje Prishtina-Arbëria - Dragodan-

Lagjja “Arbëria Luxury Homes” gjendet në Lagjen Arbëria, mbrapa rezidencës amerikane dhe mbrapa parkut "Arbëria". Me vetëm 500m nga Ambasada Gjermane, 1km larg nga lagjja Tophane, bën lokacionin e lagjes perfekt për jetë të qetë, por edhe shumë të afërt me pikat kryesore të qytetit. Në lagjen Arbëria Luxury Homes ju do të gjeni arkitekturë dhe infrastrukturë të kompletuar, të planifikuar bazuar në normativat më të larta evropiane. Shtëpia ka 2.7 ari truall ndërsa sipërfaqe banimi ka 160 m2. Shtëpitë e lagjes Arbëria Luxury Homes kanë dyer dhe dritare moderne, të cilat shquhen për ngjyrat dhe kualitetin e duhur,parket shumë kualitativ, sanitari ekstra, oborr të rrethuar dhe të mirëmbajtur, ngrohje qëndrore me rrymë me sistem nën dysheme.Shtëpia ka orientimin e diellit Jug-Perëndim. Shtëpia ka këtë renditje: - Përdhesa: | 1 Dhomë ndenje | 1 Dhomë gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | - Kati i I-rë: | 3 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available House New T3657

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
160 0 4 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Jug,Perëndim

Vendodhja e prones