Penthouse me 3 dhoma gjumi me qira në lagjen Mati 1

1,200 € / Muaj Per Qira Prishtina-Mati 1-

Penthouse gjendet në lagjen Mati 1, në objektin afarist – banesor “Alko Group”, objekt ky i cili ka çasje të lehtë në rrugët C, B dhe "Muharrem Fejza", i cili është i organizuar mire, posedon kënde lojrash për fëmijë, gjelbërim, ka parking nëntokësor si dhe infrastrukturë moderne me distancë të mjaftueshme mes objekteve, ashensor funksional si dhe mirëmbajtje të ndërtesës. Penthouse ka gjithsejë 220m2 sipërfaqe ku prej tyre 120m2 janë hapësirë e brendshme dhe 100m2 janë terasë e cila ofron hapsirë të mjaftueshme për shfrytëzim me një ambient të hapur, të lirë, ku banorët mund të shijojnë pamjen e mahnitshme të qytetit dhe orientohet në Jug-Lindje. Ngrohja qëndore është me Termokos si dhe posedon kondicioner. Lokacioni i këtij penthouse është i jashtëzakonshëm, gjendet afër qendrës së qytetit, duke e bërë qasjen në të gjitha shërbimet e qytetit lehtësisht të arritshme. Afërsia me dy shkolla fillore të njohura, qendrën e mjekësisë familjare dhe universitetet publike bën që kjo zonë të jetë e preferuar. * Garazha është e përfshirë në çmim! Penthouse ka këtë renditje: | 3 Dhoma gjumi (njëra master) | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Ballkon | 1 Terasë | 2 Banjo (njëra në dhomë gjumi) | 1 Garazhë (e përfshirë në çmim)

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Penthouse Used T3553

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
220 120 3 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon,Air condition
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e prones