Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen Mati 1

- E dhënë me qira Prishtina-Mati 1-

Banesa gjendet në lagjen Mati 1 – Rruga Muharrem Fejza, në kompleksin banesor të ndërtuar nga kompania e ndërtimit "Art Construction". Kjo banesë e orientuar në Perëndim ka një investim ekstra dhe ofron një ambient të rehatshëm dhe të përshtatshëm për banim. Banesa ka gjithsej 90m2 sipërfaqe totale, ngrohje qëndrore me rrymë, duke siguruar një ambient të ngrohtë dhe të rehatshëm gjatë stinëve të ftohta. Përveç kësaj, kompleksi banesor ku ndodhet banesa ofron ambiente të përbashkëta, si oborr dhe hapësira të jashtme për parkim. Me një lokacion të përshtatshëm në lagjen Mati 1, banesa ofron akses të lehtë në shërbimet e rëndësishme si dyqanet, restorantet, transportin publik, shkollat si dhe hapësirat e gjelbërta dhe parqe dhe për rekreacion. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 Wc

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Rented Apartment New T3285

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
90 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e prones