Shtëpi me 3 dhoma gjumi në shitje në lagjen Matiçan

165,000 € topia-ks.withdrawn Prishtina-Matiçan-

Shtëpia gjendet në Prishtinë, në lagjen Matiçan në një pozitë shumë të mirë dhe lokacion te qetë për banim si dhe qasje të lehtë në rrugën “Sokol Sopi”. Shtëpia ka sipërfaqe totale prej 210m2 prej të cilave 160m2 janë sipërfaqe banimi ndërsa bodrum 50m2 si dhe 4.82 ari truall. Shtëpia ka orientim Lindje - Jug, si dhe ka ngrohje qëndrore me rrymë dhe dru. Shtëpia ka këtë renditje: - Bodrumi | 2 Hapësira | 1 WC | 1 Garazhë -Përdhesa | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 Utiliti -Nënkulmi | 1 Dhomë gjumi | 1 Dhomë pune | 2 Depo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Withdrawn House Used T2942

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
210 0 3 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë,Dru
  • Orientimi: Lindje,Jug
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones