Shtëpi 585.50 m2 në shitje në lagjen Royal Green Residence - Zllatar

765,000 € Per Shitje Zllatar-Royal Green Residence-

Shtëpia gjendet në Zllatar, ne një lokacion shumë të mirë për banim, lartësi mbidetare rreth 800m, me një pamje paranomike si dhe ajër të pastër që e karakterizon afërsia me parkun e Gërmisë si dhe me liqenin e Badovcit i cili gjendet shumë afër lagjes. Lagjja do të jetë e mbyllur, e monituruar me kamera, me fusha sportive, park I hapur për lagje, hapërsira të përbashkëta për komunitetin e lagjes si dhe mirëmbajtje të përbashkët të organizuar nga komuniteti. Shtëpia është e tipit A, ka sipëfaqe banimi 585.50 m2 si dhe siperfaqe toke 4.63 ari, ka gjithësej Bodrum + Përdhesë + Kati i I-rë si dhe Nënkulmi dhe ka këtë renditje: - Bodrumi | Garazha - Përdhesa: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Terasë | 1 Parabanjo | 1 WC | Loxha | Erëmbrojtësi | 1 Depo - Kati i I-rë: | 4 Dhoma gjumi (1 master bedroom me garderobë, banjo dhe ballkon) | 2 Banjo (njëra në dhomë gjumi) | 1 Utilit - Nënkulmi : | 1 Hapësirë pushimi | 1 Hapësirë pune

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available House Used T2939

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
596 0 4 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Pompë termike
  • Paisje ekstra: Alarm Sigurie,Kamera
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones