Lokal 389m2 me qira në lagjen e Muhaxherëve

3,000 € / Muaj Per Qira Prishtina-Lagjja e muhaxherëve-

Lokali gjendet në lagjen e Muhaxherëve në objektin e ndërtuar nga kompania R&Rukolli, ka qasje në rrugën e Dubrovnikut si dhe në rrugën Kaçaniku. Lokali ka 389m2 sipërfaqe, është I përshtatshëm për Dyqan, Gastronomi, Zyre-Administratë, Lokali ka dhe një terasë e cila mund të shfrytëzohet nga lokali.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Shop Used T2927

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
389 0 0 0

Vendodhja e prones