Lokal 1062 m2 me qira në lagjen e Muhaxherëve

7,500 € / Muaj Per Qira Prishtina-Lagjja e muhaxherëve-

Lokali gjendet në lagjen e Muhaxherëve në objektin e ndërtuar nga kompania R&Rukolli, ka qasje në rrugën e Dubrovnikut si dhe në rrugën Kaçaniku. Lokali ka 1062m2 sipërfaqe, është I përshtatshëm për Gastronomi, Fitness, Zyre-Administratë. *Lokali ka dhe një terasë në shfrytëzim.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Shop Used T2926

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
1062 0 0 0

Vendodhja e prones