Banesë me 3 dhoma gjumi në shitje në Bregun e Diellit

Çmimi sipas kërkesës E Shitur Prishtina-Bregu i Diellit-

Banesa gjendet në lagjen Bregu i Diellit, tek udhëkryqi që ndan lagjen Velania dhe lagjen Bregu i Diellit, është tërësisht e mobiluar me një investim modern, ka gjithësejtë sipërfaqe 92m2, ngrohje qëndrore me rrymë dhe është në katin e I-rë. *Banesa shitet e mobiluar siç shihet në foto dhe në çmim janë të përfshira edhe 2 garazha. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 3 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 2 Ballkona | 1 Banjo | 1 Depo | 1 Garazhë (33m2 për 2 vetura)

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Sold Apartment Used T1368

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
91 0 3 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor
  • Garazh: 2

Vendodhja e prones