Zyre me 4 hapësira pune me qira në lagjen Mati 1- Rruga B

- E dhënë me qira Prishtina-Mati 1-

Zyra gjendet në Rrugën B, në objektin e ndërtuar nga kompania Dervisholli, ka ngrohje qëndrore me TERMOKOS, orientim Jug-Lindje-Perëndim dhe është në katin e VII-të. Zyra ka këtë renditje: | 4 hapësira pune | 1 Banjo | 1 WC | 1 Ballkon | 1 Garazhë

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Rented Office Used T1331

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
120 0 0 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Kamera,Alarm zjarri,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones