Shtëpi 450m2 me qira në lagjen Tasligje IV

1,600 € Per Qira Prishtina-Taslixhe-

Shtëpia gjendet në lagjen Tasligje IV, ka gjithsej 4 ari truall dhe një investim ekstra si: parket shumë kualitativ, roleta, oborr të rrethuar dhe të mirëmbajtur, ngrohje qëndrore me naftë etj. Shtëpia ka këtë renditje: - Përdhesa: | 1 Dhomë ndenje | 1 Dhomë gjumi | 1 Terasë | 1 Banjo - Kati I-rë: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 Ballkon - Kati i I-rë: | 3 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 3 Ballkona - Nënkulmi: | 1 Dhomë pune | 1 Depo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available House Used T1263

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
450 0 3 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Naftë

Vendodhja e prones