Lokal 80m2 me qira në lagjen Arbëria - Dragodan

700 € Per Qira Prishtina-Arbëri - Dragodan-

Lokali gjendet në lagjen Arbëria te objekti i ndertuar nga kompania Alb Dessign. Lokali është tërësisht I renovuar dhe I gatshëm për shfrytëzim, ka 1 WC dhe ka ngrohje qëndrore me rrymë (kallda).

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Shop Used T1261

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
80 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e prones