Banesë me 2 dhoma gjumi në shitje në lagjen Dodona

110,000 € Per Shitje Prishtina-Dodona-

Banesa gjendet në lagjen Dodona, në kompleksin banesor Prestige, ndërtuar nga kompania e ndërtimit Delta Invest, e që gjendet shumë afër Qendrës, në Rrugën Mustafa Kruja (Nr.8). Banesa ka gjithsej 88.12m2, është e gatshme për banim si dhe është në katin e I-rë. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 1 WC | 1 Ballkon

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T1260

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
88 0 2 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon

Vendodhja e prones