Banesë me 1 dhomë gjumi në shitje në lagjen Dodona

79,400 € Per Shitje Prishtina-Dodona-

Banesa gjendet në lagjen Dodona, në kompleksin banesor Prestige, ndërtuar nga kompania e ndërtimit Delta Invest, e që gjendet shumë afër Qendrës, në Rrugën Mustafa Kruja (Nr.8). Banesa ka gjithsej 63.50m2, është e gatshme për banim si dhe është në katin e I-rë. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Dhomë gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 1 Ballkon

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T1259

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
64 0 1 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon

Vendodhja e prones