Banesë me 1 dhomë gjumi në shitje në lagjen Mat

43,400 € Per Shitje Prishtina-Mat-

Banesa gjendet në lagjen Mat, në kompleksin banesor Fisniku, ndërtuar nga kompania e ndërtimit Bashkimi Projekt, e që gjendet afër Shkollës Milleniumi, në Rrugën Isa Kastrati. Banesa ka gjithsej 62m2, do të jetë e gatshme për banim në Qershor 2021 si dhe është në katin e IV-të. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Dhomë gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 1 Koridor | 1 Ballkon

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Under Construction T1258

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
62 -- 1 1 4

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon

Vendodhja e prones