Banesë me 2 dhoma gjumi në shitje në lagjen Velania - tek Puhiza 3

106,900 € Per Shitje Prishtina-Velania-

Banesa gjendet në lagjen Velania, në Rrugën Isa Kastrati, tek udhëkryqi që ndan lagjen Velania dhe lagjen Bregu i Diellit, në kompleksin PUHIZA 3, kompleks ky i cili është në ndërtim e sipër dhe pritet të jetë i gatshëm në shfrytëzim në Dhjetor 2021. Banesa ka sipërfaqe 97.20m2, është në katin e I-rë dhe ka orientim Veri - Lindje. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 1 WC | 1 Ballkon | 1 Depo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Under Construction T1256

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
97.2 -- 2 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Veri

Vendodhja e prones