Zyre 4 dhoma pune me qira në lagjen Dardania

500 € Per Qira Prishtina-Dardani-

Zyra ndodhet në lagjen Dardania, afër laboratorit Elita dhe bashkësisë lokale, në një objekt I cili është I mirëmbajtur nga NPB, ka gjithsej 130m2, ndriçim të mjaftueshëm, pamje nga të dy anët e zyrës, ka ngrohje qëndrore me termokos dhe është në katin e II-të. Zyra ka këtë renditje: | 4 Dhoma pune | 1 Kuzhinë | 2 Ballkona | 1 Banjo | 1 WC

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Office Used T1254

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
130 0 0 1 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Interfon

Vendodhja e prones