Lokal në shitje 130m2 në lagjen Tophane

110,500 € Per Shitje Prishtina-Tophane-

Lokali gjendet në lagjen Tophane, ka ngrohje qëndrore me rrymë dhe është I gatshëm për shfrytëzim. Lokali është I përshtatshëm për Call Centre, Dyqan etj.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Shop Used T1253

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
130 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones