Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen Pejton - Ramiz Sadiku

600 € Per Qira Prishtina-Pejton-

Banesa gjendet në lagjen Pejton, në kompleksin Ramiz Sadiku, afër Prime Group, kompleks ky i cili është i ndërtuar me standarte të larta banimi, ka gjelbërim të mjaftueshëm, parking si dhe hapësira të përbashkëta mjaftueshëm, kamera sigurie, ashensor, mirëmbajtja etj. Banesa është e mobiluar, ka orientim Veri – Perëndim. Ka gjithsej 86m2 dhe është në katin VI-të. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 WC | 1 Ballkon

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T1252

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
86 0 2 1 6

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Perëndim,Veri

Vendodhja e prones