Zyre me 3 dhoma pune me qira te Qafa

450 € Per Qira Prishtina-Qafa-

Zyra gjendet në lagjen Qafa, në rrugën Mark Isaku, në objektin e ndërtuar nga Delta Invest, objekt ky i ndërtuar me një kualitet të lartë. Ka gjithsej 90.04m2, ka ngrohje qëndrore me rrymë(sistem VAILANT në dysheme), parking privat dhe është në katin III-të. Zyra ka këtë renditje: | 3 Dhoma pune | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 WC

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Office Used T1251

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
90 0 0 1 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e prones