Lokal per Fitnes 1323.5 m2 me Qira në Prishtina e re - Hill Residence

6,615 € Per Qira Prishtina-Prishtina e re-

Lokali gjendet në Objektin e ndërtuar nga kompania Hill Residence, në lagjen Prishtina e re. Hapsira është e pa renovuar (në mure me tulla), mirëpo e cila së shpejti do të rregullohet dhe vihet në funksion. Lokali është e dedikuar për Qendër të Fitnesit, ka Vendin për Pishinë, Saunë, dhomën e veshjes etj. Lokali ka ngrohje dhe ftohje qëndrore me rrymë. Lokali ka gjithsej 2 kate ku përfshihet: - Bodrumi 708.2 m2 si dhe Sutereni 615.3 m2.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Shop Used T1250

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
1324 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e prones