Shtëpi me 3 dhoma gjumi me qira në lagjen Marigona Residence

900 € Per Qira Çagllavicë-Marigona Residence-

Shtëpia gjendet në lagjen Marigona Residence, gjendet në fund të lagjes. Shtëpia ka 174m2, ngrohje qëndrore me rrymë dhe ka gjithësejtë 2 kate. Shtëpia ka këtë renditje: - Kati i përdhesë: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Koridor | 1 Depo -Kati i I-rë: | 3 Dhoma gjumi (1 master bedroom) | 1 Ballkon | 2 Banjo (njëra në dhomë gjumi)

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available House Used T1235

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
174 0 3 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e prones