Zyre me 2 dhoma pune me qira në Qendër-afër Komunës

600 € Per Qira Prishtina-Qendër-

Zyra gjendet në Qendër, në Rr.UÇK, përball Komunës së vjetër, me një pozitë shumë të mirë dhe lehtë të qasshme. Ka gjithsej 90m2, është e gatshme për shfrytëzim, ka ngrohje qëndrore si dhe është në katin e I-rë. Zyra ka këtë renditje: | 2 Dhoma pune | 1 Banjo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Office Used T1234

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
90 0 0 0 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e prones