Shtëpi 240m2 në shitje në Çagllavicë– mbrapa Fortesa Home

- E Shitur Çagllavicë--

Shtëpia gjendet në Çagllavicë, mbrapa Fortesa Home dhe lagjes NIC, në një pozitë shumë të qetë dhe të përshtatshëm për banim, lokacion ky ku ka qetësi, ajër të pastër si dhe ndriqim të mjaftueshëm pasi që e gjithë lagjja është e urbanizuar dhe shtëpitë të gjitha janë 2 katëshe. Shtëpia ka gjithsej 3.4 ari truall, është në ndërtim e sipër dhe dorëzohet me çelësa në dorë më së largu në Dhjetor 2020. Shtëpia ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 4 Dhoma gjumi | 3 Banjo | 2 Depo | 1 Ballkon

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Sold House Used T1232

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
240 0 4 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones