Banesë me 1 dhomë gjumi me qira në Qendër

300 € / Muaj Per Qira Prishtina-Qendër-

Banesa gjendet në Qendër, më saktësisht mbrapa hotelit Sirius dhe ka qasje direkte me rrugën kryesore “Agim Ramadani”. Banesa ka lokacion të favorshëm pasi që ka afërsi me sheshin kryesor Nëna Terezë dhe me shumë llojshmëri shërbimesh. Banesa ka gjjithësej 50m2 sipërfaqe, posedon ngrohje qendrore me ngrohtoren e qytetit (Termokos), si dhe orientohet në Perëndim. Banesa është e mirëmbajtur, është pjesërsisht e renovuar dhe e gatshme për shfrytëzim. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Ballkon | 1 Banjo

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Used T4026

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
50 0 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon,Air condition
  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e prones