Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen e Muhaxherëve

550 € / Muaj Per Qira Prishtina-Lagjja e muhaxherëve-

Banesa gjendet në lagjen e Muhaxherëve, në kompleksin "Rezidenca e Mbretëreshës" e ndërtuar nga kompania e ndërtimit “R&Rukolli”, kompleks ky i cili është në rrugën "Gazmend Zajmi". Ndërtesa ka gjithashtu dy ashensorë, duke e bërë lëvizjen në ndërtesë më të lehtë dhe më të përshtatshme për banorët. Banesa ka një sipërfaqe prej 70m2, duke ofruar hapësirë të mjaftueshme për jetesë të rehatshme. Dritaret janë të ndërtuara me 3 xhama për të reduktuar zhurmën dhe për të siguruar një izolim termik efikas. Banesa është mobiluar me mobilje të kualitetit të lartë, duke siguruar komoditet dhe estetikë në ambientin e banesës. Një atribut tjetër i kësaj prone është orientimi Jug, që siguron ndriçim natyral të mirë dhe temperaturë të qëndrueshme gjatë ditës, për më tepër banesa ofron ngrohje qëndrore me kalda elektrike. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 Depo

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment New T3993

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
70 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Jug

Vendodhja e prones