Zyre Duplex 130m2 me qira në lagjen Lakrishtë - Arting

900 € / Muaj Per Qira Prishtina-Pejton-

Zyra gjendet në lagjen Lakrishtë, në objektin Arting, objekti i ndërtuar me standarde të larta ofron kushte të mira dhe ambiente të rehatshme për punën dhe zhvillimin e aktiviteteve të biznesit. Zyra përbëhet nga një sipërfaqe prej 130m2, sistemi ngrohjës në zyrë është me klimë, duke mundësuar rregullimin e temperaturës sipas preferencave të punonjësve. Orientimi i zyrës në Lindje - Perendim siguron ndriçim natyral të mirë gjatë orëve të mëngjesit dhe mundëson një ambient të këndshëm pune. Në afërsi, ka mundësi të parkimit dhe akses të lehtë në transport publik dhe shërbime të tjera të qytetit. Zyra ka këtë renditje: | 3 Dhoma pune | 2 Ballkona | 2 Banjo

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Office Used T3990

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
130 0 0 2

Karakteristika

  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon,Air condition
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e prones