Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen e Muhaxherëve

420 € / Muaj Per Qira Prishtina-Lagjja e muhaxherëve-

Banesa gjendet në lagjen e Muhaxherëve, në kompleksin "Rezidenca e Mbretëreshës" i cili është ndërtuar nga kompania e ndërtimit "Rukolli". Vendndodhja e banesës është e mirë pasi që lidhet direkt në rrugën "Gazmend Zajmi". Kjo e bën atë të lehtësisht të arritshme dhe me qasje të shpejt me shumë pjesë të qytetit, përfshirë institucione arsimore, zyrat e punës, dyqane, restorante dhe shërbime të tjera. Sipërfaqja totale e banesës është 84.6m2, e cila ofron një hapësirë të mjaftueshme për të krijuar ambient të rehatshëm dhe funksional për banorët. Ngrohja e banesës është qendrore me kalda elektrike si dhe orientimi i banesës është në Jug. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 Tualet

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment New T3980

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
85 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Jug

Vendodhja e prones