Banesë me 1 dhomë gjumi në shitje në Qendër

120,000 € Per Shitje Prishtina-Qendër-

Banesa gjendet në Qendër përball Stacionit 92, me një lokacion shum të mire. Banesa ka 48 metra katrorë në flet poseduse ndërsa ka 69 m2 faktike. Banesa shitet e mobiluar, ka ngrohje qëndrore me Termokos si dhe është në katin e II-të. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Dhomë gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 2 Ballkona | 1 Banjo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T1227

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
69 48 1 1 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e prones