Banesë me 1 dhomë gjumi me qira në lagjen Bregu i Diellit - Ontex

- Per Qira Prishtina-Bregu i Diellit-

Banesa gjendet në lagjen Bregu i Diellit, mbrapa shkollës fillore “Ismail Qemajli” në kompleksin Ontex, kompleks ky me kualitet të lartë, hapësira gjelbërimi si dhe parking të mjaftueshëm. Banesa ka një sipërfaqe prej 67 m², duke u përshtatur idealisht për nevojat e jetës moderne. Sistemi i ngrohjes është me Termokos dhe poashtu posedon edhe klimë. Shtimi i një garazhe prej 14 m² siguron hapësirë të mjaftueshme për parkimin e automjetit tuaj, duke ju ofruar rehati dhe siguri të shtuar. Siguria është një prioritet i lartë në këtë apartament, i garantuar nga një derë e blinduar dhe një sistem i avancuar monitorimi me kamera që operon 24 orë. Sistem i përbërë nga 10 kamera me aftësi të shikimit natën janë të shpërndara strategjikisht në hapësirat e jashtme të ndërtesës, duke përfshirë garazhën, ashensorin, katin dhe korridorin ku ndodhet banesa. Këto karakteristika sigurojnë një ndjenjë të shtuar të sigurisë për banorët. Kombinimi i këtyre shtojcave me hapësirat e mirëorganizuara dhe dizajnin modern të banesës krijojnë një ambient të përsosur për jetesë, duke iu përgjigjur nevojave të jetës së përditshme me komoditet dhe stili. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 Garazhë

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Used T3824

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
67 0 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Alarm Sigurie,Kamera,Ashensor,Interfon,Air condition
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones