Zyre 62.90m2 në shitje në lagjen Prishtina e Re

85,000 € Per Shitje Prishtina-Prishtina e re-

Zyra ka një sipërfaqe prej 62.90m2, e cila ofron një ambient të bollshëm dhe të përshtatshëm për një gamë të gjerë aktivitetesh biznesi. E pajisur me sistem të avancuar ngrohjeje dhe ftohjeje përmes pajisjeve fan coil të vendosura në tavan, zyra garanton një klimë të rehatshme pune përgjatë gjithë vitit. Interieri është i mobiluar me shije, duke përfshirë tavolina pune dhe një tavolinë për takime, të cilat janë të përfshira në çmimin e shitjes, duke e bërë këtë hapësirë të gatshme për përdorim menjëherë. Objekti i ndërtuar nga kompania e ndërtimit “VG Construction”, në të cilin gjendet zyra është objekt afarist, i destinuar vetëm për zyra dhe lokale, është i pajisur me dy ashensorë për lehtësimin e qasjes dhe ofron një zonë parkimi rrugor të mjaftueshme për klientët dhe stafin, duke u siguruar që qasja në zyrë është e lehtë dhe e përshtatshme për të gjithë. Orientimi i zyrës drejt Jug-Lindjes është një tjetër avantazh, pasi siguron një ndriçim natyral të bollshëm gjatë orëve të ditës. Kjo zyrë paraqet një mundësi të shkëlqyer për ata që kërkojnë një hapësirë biznesi funksionale, të pajisur mirë dhe në një vendndodhje të preferuar brenda Prishtinës.

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Office New T3819

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
62.9 62.9 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Air condition
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e prones