Banesë me qira me 2 dhoma gjumi në Pejton

650 € Per Qira Prishtina-Pejton-

Banesa gjendet në lagjen Pejton në kompleksin Prime Group, kompleks ky i cili ka një infrastrukturë shumë të mirë, me gjelbërim, kënde lojrash, sigurim, parking të mjaftueshëm e që gjendet afër NLB Bankës dhe Europrint, 3 min distancë hecje nga qendra e qytetit.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T1201

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
97 0 2 1 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Jug,Veri

Vendodhja e prones