Shtëpi me 2 dhoma gjumi në shitje në Çagllavicë

420,000 € Per Shitje Çagllavicë--

Shtëpia gjendet në Çagllavicë, afër lagjes NIC, e cila ka një pozicion të shkëlqyeshëm dhe një ambient të qetë. Me një sipërfaqe prej 100m2 dhe një truall prej 5 ari, kjo shtëpi ofron një hapësirë të mjaftueshme për jetesë të rehatshme. Oborri i rrethuar siguron një hapësirë të sigurt dhe private për aktivitete jashtë shtëpisë. Ngrohja qëndrore me rrymë është një zgjidhje moderne për ngrohjen e shtëpisë. Ky sistem ndihmon në shpërndarjen e ngrohjes në mënyrë të barabartë në të gjitha dhomat dhe ofron një klimë të rehatshme gjatë gjithë sezonit dimëror po ashtu shtëpia ka dhe kondicioner. Shtëpia ka këtë renditje: - Përdhesa: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Kuzhinë verore | 1 Banjo | 1 Depo | 1 Ballkon

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available House Used T3696

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
100 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Air condition
  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e prones