Shtëpi 274m2 në shiitje në lagjen Marigona Residence

520,000 € Per Shitje Preoc-Marigona Residence-

Shtëpia ndodhet në lagjen Marigona Residence-Preoc, lagje kjo me arkitekturë estetike dhe funksionale, hapësira të gjelbra të cilat mbulojnë më shumë se 40% të sipërfaqës, të mbushura me lodra të ndryshme, fitness të jashtëm, fusha rekreative sportive, gjelbrim dhe shkollë. Bulevardet e gjëra, parkingjet, sistemi i ujit dhe kanalizimit, kamerat e sigurisë, shkolla, qendra tregtare Çarshia, Hoteli me renome botërore Four Points by Sheraton, sistemi i rrymës dhe internetit, sistemi i ndriqimit e shumë detaje të tjera plotësojnë të gjitha nevojat dhe kërkesat për çdo familje. Banorët e lagjes Marigona Residence jetojnë në një mjedis të sigurtë të mundësuar nga sigurimi fizik 24/7. Po ashtu, lagjja është e mbuluar edhe me kamera të sigurisë në të gjitha rrugët e lagjes. Shtëpia ka një sipërfaqe totale prej 274m2, ndërsa trualli i saj shtrihet në 281m2 (2.81 ari). Shtëpia ka një investim ekstra nga standardi i lagjes, duke përfshirë elemente si keramika e kualitetit të lartë, dysheme cilësore, dhe një kamin i bukur për të krijuar një atmosferë të ngrohtë dhe të mrekullueshme.Oborri i rregulluar me kujdes është i ndriçuar dhe i rrethuar me pisha dhe pishina e bëjne të veqant dhe të dalluar nga shtëpitë tjera, duke krijuar një ambient të këndshëm.* Shtëpia shitet me mobilje të cilat shtojnë vlerën dhe elegancën e saj. Shtëpia ka këtë renditje: - | Bodrumi: | 2 Dhoma gjumi | 2 Dhoma për Garderobë | 1 Kuzhinë | Utiliti - Përdhesa: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 WC - Kati i I-rë: | 3 Dhoma gjumi (1 Master bedroom) | 2 Banjo (njëra në dhomë gjumi) | 1 Ballkon

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available House Used T3695

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
274 274 5 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Alarm Sigurie,Kamera,Alarm zjarri,Interfon,Air condition,Kamin
  • Orientimi: Lindje,Perëndim,Veri

Vendodhja e prones