Banese me 4 dhoma gjumi në shitje në lagjen Tophane

191,000 € Per Shitje Prishtina-Tophane-

Banesa gjendet në lagjen Tophane, brenda kompleksit banesor "Orhidea" të ndërtuar nga kompania e ndërtimit "Flux", shquhet për cilësinë e lartë në çdo detaj të saj. Me një sipërfaqe prej 136.24m2, kjo banesë ofron një ambient të këndshëm dhe të përshtatshëm për jetesë familjare.Kompleksi banesor "Orhidea" përfshin një hapësirë të gjerë dhe të gjelbër, duke ofruar një atmosferë të qetë dhe të rehatshme për banorët. 75% e kompleksit ka hapësirë të lirë dhe gjelbërim, ku do të ndieni rehatinë në çdo moment. Afërsia e Shkollës Fillore "Meto Bajraktari", Qendra e Mjekësisë Familjare, trafiku urban dhe qendra e qytetit që mund të arrihen për vetëm 3 minuta në këmbë, janë dëshmi e një lokacioni të mrekullueshëm dhe argument i fuqishëm për një investim të qëlluar nga ju. Banesa ka një sistem ngrohjeje qendrore me rrymë nën dysheme si dhe ka orientim Jug-Perendim-Veri. Kombinimi i shërbimeve të kompleksit, cilësisë së ndërtimit dhe vendndodhja e favorshme e bën këtë pronë një zgjedhje të shkëlqyer për ata që kërkojnë një jete të përshtatshme dhe të këndshme në kryeqytet.*Garazha është opcionale me cmim 12,000€. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 4 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Toalet | 2 Ballkona | 1 Depo(në bodrum)

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment New T3689

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
136 0 4 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Alarm Sigurie,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Jug,Perëndim,Veri

Vendodhja e prones