Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen Bregu i Diellit

450 € / Muaj Per Qira Prishtina-Bregu i Diellit-

Banesa gjendet në lagjen Bregu i Diellit, në kompleksin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit “F&A Inginiering”, duke siguruar një standard të lartë të ndërtimit dhe jetesës. Banesa ka një sipërfaqe prej 83m2 e cila siguron hapësirën e mjaftueshme për një jetesë komode. Banesa është e mobiluar dhe e gatshme për banim ku përveç mobiljeve, poashtu është e orientuar në perëndim, duke krijuar një atmosferë të ngrohtë dhe të ndritshme brenda banesës. Sistemi i ngrohjës është me rrymë, që siguron qëndrueshmërinë dhe komfortin e nevojshëm gjatë sezonit të ftohtë. Një tjetër avantazh i kësaj banese është qasja e lehtë në institucionet shtetërore, si dhe qasje në "rrugën B" dhe lagjen "Aktash" nga rruga “Gazmend Zajmi”, duke ju mundësuar të lëvizni lehtësisht drejt destinacioneve të tjera në Prishtinë dhe përreth saj. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Used T3655

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
83 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e prones