Shtëpi me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen Marigona Residence

1,100 € / Muaj Per Qira Çagllavicë-Marigona Residence-

Shtëpia gjendet në fshatin Preoc, në lagjen Marigona Residence, një zonë e kërkuar për jetesën e qetë dhe aksesin lehtë në shërbimet dhe infrastrukturën e qytetit. Shtëpia është e mobiluar dhe e gatshme për t'u shfrytëzuar, posedon ngrohje qëndrore me pomë termike me sistemin nën dysheme dhe ka gjithsej 137m2 sipërfaqe banimi. Shtëpia ka orientimin e diellit në Lindje. Shtëpia ka këtë renditje: -Bodrumi: - Përdhesa: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 Depo - Kati i I-rë: | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available House Used T3651

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
137 0 2 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones