Lokal 50m2 me qira në Qendër

1,300 € Per Qira Prishtina-Qendër-

Lokali gjendet në Qendër, përballë bankës TEB, afër hotelit Sirius, ka gjithsej 50m2, pozitë mjaftë të mirë dhe vizibilitet.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Shop Used T1192

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
50 0 0 0 0

Vendodhja e prones