Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në Bregun e Diellit- Iliria Building

450 € Per Qira Prishtina-Bregu i Diellit-

Banesa gjendet në Bregun e Diellit në objektin e ndërtuar nga Iliria Building, ku gjendet edhe marketi Conad afër Sunny Hill Caffe, objekt ky me një kualitet të lartë, mirëmbajtje të hyrjës, parking nëntoksor, etj. Banesa është e pa banuar më parë dhe një investim mjaftë të mirë me mobile të reja dhe të pa përdorura, ka ngrohje qëndrore me rrymë, ndriçim natyral të mjaftueshëm dhe është në katin e IX-të. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Ballkon | 1 Depo | 1 Banjo | 1 WC

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T1191

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
96 -- 2 1 9

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon

Vendodhja e prones