Lokal 60m2 me qira në Qendër- te Plepat

600 € Per Qira Prishtina-Qendër-

Lokali gjendet në Qendër, te plepat afër komunës së vjetër dhe ka gjithsej 60m2.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Shop Used T1190

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
60 -- 0

Vendodhja e prones