Zyre me 1 dhomë pune me qira në Qendër

350 € Per Qira Prishtina-Qendër-

Zyra ndodhet në Qendër, afër sheshit Zahir Pajaziti, është tërësisht e renovuar dhe e gatshme për shfrytëzim, ka gjithsej 50m2 sipërfaqe, ngrohje qëndrore me termokos dhe është në katin e II-të. Zyra ka këtë renditje: | 1 Dhomë pune | 1 Ballkon | 1 Banjo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Office Used T1188

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
50 -- 1 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos

Vendodhja e prones